Szanowni Państwo,
terminy realizacji zamówień mogą ulec zmianie.
Informację o przewidywanym terminie wysyłki otrzymają Państwo drogą e-mailową po złożeniu zamówienia.
Wojtek Łuniewski<br> pon.-pt. w godz 7-15

Wojtek Łuniewski
pon.-pt. w godz 7-15

tel. kom. 722 320 003

wojtek.luniewski@hfcd.pl

O firmie

HF Centrum Dystrybucyjne www.hfcd.pl to internetowy sklep specjalistyczny. Posiada w swojej ofercie 50 000 asortymentu z różnych działów: narzędzi, elektronarzędzi, środków ochrony osobistej BHP, spawalnictwa, pneumatyki, artykułów metalowych, sprzętu budowlanego oraz materiałów budowlanych. W każdym z tych działów pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem służący Państwu fachową wiedzą.

Obecnie w sprzedaży poprzez portal HF Centrum Dystrybucyjne www.hfcd.pl produkty z działów: BHP, elektronarzędzi i narzędzi - ponad 6 tyś produktów.

Firma HF Centrum Dystrybucyjne www.hfcd.pl bazuje na bazie towarowej i asortymencie firmy PHPU "SEMEX" Spółka Jawna Fertacz, Huszno działającej na rynku Polskim od 1990 roku, która obecnie zatrudnia ponad 120 osób.

Firma PHPU "SEMEX" Spółka Jawna Fertacz, Huszno

Motorem rozwoju firmy "SEMEX" Sp. J. jest przede wszystkim sukcesywne wzbogacanie oferty asortymentowej. To co Nas wyróżnia to szeroka gama oferowanych towarów, fachowa obsługa i doradztwo, stałość cen oraz terminowość dostaw. Aktualnie w magazynach znajduje się ponad 50 000 pozycji asortymentowych. Zajmujemy się zaopatrywaniem około 600 sklepów i hurtowni w centralnej i południowej Polsce, współpracujemy z inwestorami prywatnymi oraz firmami wykonawczymi.

Do szerokiej oferty na materiały budowlane, artykuły metalowe elektryczne i BHP wraz z dowozem dodajemy również fachowe doradztwo techniczne. Zatrudniamy kadrę profesjonalnie wyszkolonych handlowców, których kwalifikacje ciągle podnosimy.

Zaopatrujemy:

  • klientów detalicznych
  • hurtownie
  • firmy wykonawcze
  • sklepy budowlane
  • zakłady przemysłowe
  • hurtownie budowlane
  • przedsiębiorstwa
  • korporacje
  • klientów indywidualnych

Nasz dział handlowy i marketingowy zapewni państwu fachową, szybką i miłą obsługę.

HF Centrum Dystrybucyjne www.hfcd.pl prowadzi dla firmy PHPU "SEMEX" Spółka Jawna Fertacz, Huszno sprzedaż internetową towarów handlowych. Kanał dystrybucyjny firmy HF Centrum Dystrybucyjne www.hfcd.pl poprzez firmę Semex Sp.j. to ponad 1000 marek specjalistycznych produktów polskich jak i zagranicznych.

 

Zpraszamy do zapoznania się z naszym FOLDEREM FIRMOWYM.