Szanowni Państwo,
terminy realizacji zamówień mogą ulec zmianie.
Informację o przewidywanym terminie wysyłki otrzymają Państwo drogą e-mailową po złożeniu zamówienia.
Wojtek Łuniewski<br> pon.-pt. w godz 7-15

Wojtek Łuniewski
pon.-pt. w godz 7-15

tel. kom. 722 320 003

wojtek.luniewski@hfcd.pl

Gwarancja i zwroty

ZWROT TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.(Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsumentowi przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie do 10 dni od wydania towaru.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z przysługującego im prawa prosimy o zapoznanie się z szczegółami ustawy i przesłanie informacji o odstąpieniu od zakupu wraz z towarem z zachowaniem terminów przewidzianych przez ustawodawcę.

W informacji o odstąpieniu od zakupu prosimy podać koniecznie dane kontaktowe oraz nr rachunku, na który ma nastąpić zwrot zapłaconej kwoty.

 

GWARANCJA

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.hfcd.pl pochodzą z legalnych źródeł. Warunki gwarancji określają poszczególni producenci bądź importerzy. Kupując niektóre produkty za pośrednictwem www.hfcd.pl mają Państwo możliwość przedłużenia gwarancji dokonując rejestracji produktu na stronie producenta ( np. narzędzia Bosch Professional)

W celu uzyskani informacji o warunkach gwarancji konkretnego produktu prosimy o kontakt z naszymi doradcami (zakładka kontakt na stronie głównej)